This topic contains 0 replies, has 1 voice, and was last updated by  jasjvxb 4 years, 4 months ago.

Viewing 1 post (of 1 total)
  • Author
    Posts
  • #380136

    jasjvxb
    Participant

    .
    .

    Rochii tricotate manual copii la >> DOWNLOAD

    Rochii tricotate manual copii la >> READ ONLINE

    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .

    Va propun sa lucram impreuna o rochita pentru fetite – cu raglan si maneca lunga. Fir folosit : 300 gr
    TUTORIAL – Rochita crosetata “Ella” – Partea 1 #irenesimon #crochet Cum tricotam rochita de vara
    Buna ziua ?i bine a?i venit pe canalul meu youtube! Nu uita?i sa va abona?i m.youtube.com/channel
    Azi lucram rochita tricotata. Vom utiliza tehnica raglan. In acest tutorial voi explica cum se lucreaza Va prezint o rochita superba si va propun sa tricotam impreuna. Avem nevoie de urmatoarele: 1. fir 100
    am pregatit foarte detaliat pa?ii pe care-i vom parcurge impreuna pentru realizarea acestei frumoase
    aceasta rochita am facuto dupa tutorialul tau doar ca in loc de fundita am pus o floricica, am afisato pe
    13 nov. 2019 – Exploreaza panoul „Rochite tricotate.” creat de aureliadavid16 pe Pinterest. Vezi mai multe idei despre Tricot, Cro?etare ?i Copii.
    sarafan tricotat -tutorial pentru incepatori – Duration: 35:19. Luminita-Amelia Braha 12,563 views · 35

Viewing 1 post (of 1 total)

You must be logged in to reply to this topic. Login here