This topic contains 0 replies, has 1 voice, and was last updated by  ibnexfc 4 years, 4 months ago.

Viewing 1 post (of 1 total)
  • Author
    Posts
  • #291203

    ibnexfc
    Participant

    .
    .

    Vodafone servicii clienti operator manual >> DOWNLOAD

    Vodafone servicii clienti operator manual >> READ ONLINE

    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .

    De cate ori nu ai vrut sa intri in legatura cu un operator la Rela?ii cu Clien?i Cosmote Telekom?Eu am vrut de multe ori, dar de fiecare data am fost „pierdut” in meniul foarte incurcat 1234. Am cautat pe net „ Cum sa intru in legatura cu un operator la Rela?ii cu Clien?ii Cosmote Telekom ” ?i nu am gasit decat variante vechi, de acu 1 an minim dar ?i de 2 – 3 ani.
    Cum pot contacta un consultant Vodafone cand sunt in roaming? Apeleaza numarul 0040 372022222, gratuit din roaming catre Romania. Vei fi transferat direct la un operator Vodafone, dupa ce precizezi daca ai un abonament sau esti utilizator al Cartelei Vodafone. Cum activez sau dezactivez serviciul de roaming?
    Pe de alta parte, in cazul unei intarzieri si cu o zi la plata esti agasat de o gramada de astfel de “operatori” sau cu cine stie ce promotii si oferte de nerefuzat . Rusine Vodafone. Sunt client al companiei de peste 10 ani dar a venit timpul unei schimbari de operator.
    Accesul la un operator este disponibil de luni pana vineri, intre orele 08:00-20:00 ?i sambata, intre orele 08:00-16:00 (apel gratuit pentru clien?i abona?i din re?eaua Orange) ?i la numarul 0744.940.474 (apel cu tarif normal). Pentru clientii PrePay sunt gratuite primele 2 apeluri efectuate intr-un interval de 30 de zile.
    Total gresit, tu nu te vei face mare cu nici o oferta de la nici un operator de telefonie mobila (in cazul de fata), daca esti istet iti creezi un cont VOIP si atunci DA, scoti pretul unui apel cu aprox. 20-30% fata de cel oferit de Orange, Vodafone, etc
    In cazul in care ai un abonament activat sau reinnoit dupa aceasta data, in contractul de servicii este mentionat daca abonamentul tau este sau nu compatibil cu serviciul de Roaming. Poti verifica daca ai serviciul de Roaming activ in contul My Vodafone sau prin intermediul meniului *100# > “Contul meu > Servicii active”.
    Problema e urmatoarea: in luna mai m-am portat de la Digi la Vodafone. De atunci nu mai pot fi contactata nicicum de clientii Telekom, nici prin apel, nici prin sms. Am sunat la serviciul relatii cu clientii si mi s-a spus ca e problema celor de la Telekom si ca respectivii clienti ar trebui sa isi contacteze operatorul pentru a semnala problema.
    Servicii pentru abonamente Abonamente ?i op?iuni Orange Thank You Roaming Vezi mai mult » Aplica?ii online Magazin online Contul meu My Orange Aplica?ia My Orange Vezi mai mult » Factura, pla?i ?i consum Info Consum Factura Orange Plata factura Vezi mai mult » Re?ea ?i acoperire Acoperire Orange Internet 4G/4G+ Apel Wi-Fi Vezi Ce numar de telefon are Vodafone pentru asistenta clienti? Am nevoie de un numar de telefon de la call center-ul Vodafone si nureusesc sa il gasesc *222 si de acolo poti selecta ramuri de meniu pana ajungi ndeva sa-ti spuna ca pentru transfer la operator apesi tasta zero (in caz ca nu ti-a
    *555 – serviciul expres prin care clientii Vodafone pot contacta Departamentul de Relatii cu Clientii*555 este serviciul expres de Relatii cu Clientii pe care utilizatorii Vodafone persoane fizice il pot folosi pentru a intra in legatura directa cu un consultant Vodafone, in cel mai scurt timp, fara a mai trece prin meniul interactiv.
    Accesul la un operator este disponibil de luni pana vineri, intre orele 08:00-20:00 ?i sambata, intre orele 08:00-16:00 (apel gratuit pentru clien?i abona?i din re?eaua Orange) ?i la numarul 0744.940.474 (apel cu tarif normal). Pentru clientii; PrePay sunt gratuite primele 2 apeluri efectuate intr-un interval de 30 de zile.

Viewing 1 post (of 1 total)

You must be logged in to reply to this topic. Login here